Znamy coraz więcej informacji na temat nowego planu abonamentowego Spotify Supremium, niecierpliwie wyczekiwanego przez fanów muzyki ze względu na zapowiedzi oferowanej w nim bezstratnej jakości dźwięku.

Spotify wydaje komunikaty na temat nowej usługi bardzo oszczędnie, jednak medialne przecieki i informacje ukryte w kodzie źródłowym aplikacji pozwalają na odkrywanie kolejnych szczegółów dotyczących Spotify Supremium. Nowy, najdroższy plan abonamentowy szwedzkiego serwisu ma oferować bezstratną jakość dźwięku z maksymalną rozdzielczością 24 bitów; jak na razie nie wiemy jednak, czy dotyczy to całej biblioteki Spotify, czy jedynie wybranych utworów.

Wśród funkcjonalności dostępnych dla użytkowników Supremium mają znaleźć się także zaawansowane miksowanie playlist i zarządzanie ich zawartością przy pomocy narzędzi sztucznej inteligencji, dostęp do darmowej bazy audiobooków w wymiarze 20-30 godzin miesięcznie oraz statystyk tworzonych na wzór serwisu Last.fm.

Nie znamy jeszcze najistotniejszych dla użytkowników danych, czyli daty uruchomienia Spotify Supremium oraz ceny nowego planu abonamentowego na polskim rynku. O wszystkich nowych ustaleniach będziemy informować Was na bieżąco.

Udostępnij
Go top