Muzyka jest naszą pasją

Poznaj XDiSC Digital Distribution, zaufaj profesjonalistom

Magdalena Szadkowska

Head of Electronic Distribution Department

Magdalena.Szadkowska@x-disc.pl
+48 663 111 110

Technical Specialist Digital Distribution

Michał.Nowakowski@x-disc.pl
+48 885 028 106

Poznaj nas

Twój partner w muzyce

Od wielu lat zajmujemy się cyfrową dystrybucją plików muzycznych. Współpracujemy z największymi (Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, Amazon, Google Play, Naxos) oraz niszowymi serwisami sprzedaży multimedialnej na całym świecie.

W imieniu naszych Klientów umieszczamy w serwisach pliki muzyczne do odpłatnego odsłuchu/pobrania. Obsługujemy cały proces agregacji: wypełniamy pliki metadanych, a przekazany materiał przekształcamy na odpowiednie formaty, aby efektem finalnym była możliwość odsłuchania Twojego contentu w serwisach.

Oferujemy przejrzysty model rozliczenia i dostarczamy szczegółowe raporty finansowe. W serwisach muzycznych zamieszczony przez nas materiał widnieje pod Twoim labelem, dla zewnętrznego Klienta wyglądać to będzie tak, jakbyś miał swój dział dystrybucji. Content zostaje wprowadzony do serwisów w bardzo krótkim czasie.

Poznaj korzyści

Jesteśmy częścią Grupy XDiSC

XDiSC S.A. od prawie 20 lat zajmuje się produkcją płyt CDR, CD, CD mini, DVD oraz Blu-Ray. Produkujemy również płyty analogowe, posiadamy własne linie do tłoczenia winyli. Możemy pochwalić się tysiącem aktywnych klientów z całej Europy i ponad 100 tysiącami realizowanych projektów. Oferujemy kompleksową obsługę: od produkcji płyt, poprzez przygotowanie projektów i wykonanie opakowań oraz nadruku na płytach, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu.

Klienci Ad-Lib otrzymują preferencyjne terminy realizacji oraz specjalne zniżki na produkcję płyt CD, DVD lub winylowych.

.
.
.
.
.
.
Go top